Možná jste žena či dívka, které se nelíbí jen tak něco a touží po kvalitním, ale především dostupném a stylovém oblečením, v kterém by se bez výčitek bankovního účtu mohla procházet po světě. Pokud hledáte tip na zajímavý e-shop, směle čtěte dál.

Dreslink je internetový obchod, který směle funguje již nějakou dobu a třebaže se jedná o honkongskou firmu, její webové stránky mají v nabídce jazyk čeština pro ty, kteří své angličtině příliš nevěří. Podle slov této firmy se jedná o dobře spravovaný a především bezpečný eshop, což je dobré znamení především pro ty, kteří jen tak odněkud neobjednávají a nenakupují anebo také pro ty, kteří se bojí platit bankovním převodem. Třebaže není obchod český anebo slavný, není čeho se bát, objednává z něj řada českých internetových vlogerech, a ty by nám snad v tomhle ohledu nelhaly.

Přesto ale nečekejte speciální přípravky proti akné ani šampóny proti lupům.

Výhody Dresslink

Říká se, že móda je proměnlivá a styl věčný. Módu si údajně můžete koupit, ale styl nikoliv, přesto si ale dovolíme oponovat a našim pádným argumentem bude právě Dresslink. I když nabízí modely převážně oblíbeného korejského stylu, najdeme tam i něco klasičtějšího. Je tedy více než pravděpodobné, že si zde styl a módní kousek vybere opravdu každý, jelikož tento katalog nabízí přes 10 000 vystavených kusů!

Další výhodou je také až pozoruhodně nízká cena, která často odpovídá až cenám second handu, přesto je oblečenější kvalitnější a originálnější, resp. jen tak se nezničí a prozatím jej nevlastní každá druhá slečna ve městě. Dále také tyto módní hity podléhají poměrně dobrým slevám, takže při velkém nákupu neskutečně ušetříte.

Výhod tohoto obchodu je celá řada a v neposlední řadě ani nesmíme zmínit opravdu šikovné správce webu, kteří si dali tu práci s množstvím rubrik přesně tak, aby pro zákazníky bylo nakupování a převážně hledání specifického předmětu a určených požadavků, pokud možná co nejpohodlnější a nejednoduší.

Nevýhody Dresslink

Třebaže s sebou tento katalog přinesl korejský styl, nezahálel ani v korejských velikostech, které mu zůstali. Silnější slečny si toho na sebe tedy moc nevyberou, protože korejské L odpovídá spíše našemu českému S. Není to tím, že by Asiatky tolik dbaly na cvičení, zdravou stravu či čínskou dieletiku (i když jedí zdravě podstatně více než Češky), ale tím, že mají podstatně drobnější proporce díky úzké pánvi a kostře.

Druhou nevýhodou jsou finance. Třebaže je oblečení velice levné, poštovné už je na tom jinak, protože všechno zboží k nám letí opravdu až z Honkongu, takže nás poštovné velice často vyjde na mnohem víc než zboží. Také ale nesmíme zapomenout zmínit, že je nutnost platit kartou. I když se jedná o věrohodný a známý eshop, i tak se můžou najít některé slečny, kterým tento způsob platby může vadit. Bohužel ale jiná volba platby není.

Pokud vám tedy platba online nečiní potíže, tak hurá nakupovat!

Tradiční čínská medicína v Praze: www.cinsky-lekar.cz