Máte dlouhodobé zdravotní problémy a boj s nimi vás přestává bavit? Váš imunitní systém přestává fungovat a vy jste stále nemocní? Už nechcete brát speciální léky na zlepšení obranyschopnosti? Připadá vám, že házíte peníze z okna? Ukážeme vám levnější a hlavně zdravější formu léčby…

Pomůže vám tradiční čínská medicína?

Tradiční čínská medicína nabízí pro posílení imunitního systému a obranyschopnosti těla výjimečnou bylinu, která nese název Kustovnice čínská. V některých případech se také může setkat s čínským názvem Goji.

V čem vám Kustovnice čínská může pomoct?

Goji využívá tradiční čínská medicína na léčbu řady nemocí, neboť účinky Goji výrazně napomáhají ke zlepšení krvetvorby a její následné produkce, což má pochopitelně velice pozitivní vliv na snížení krevního tlaku. Účinky Kustovnice tak napomáhají tlakařům. Dále také její výtažky zvlhčují plíce, což působí na léčbu a snižování potíží s alergiemi, alergickou rýmou a astmatem.

Kustovnice čínská také může obnovit a zpestřit váš sexuální život, jelikož podporuje většinu sexuálních funkcí jako např. potence, a zvyšuje chuť na sex, neboť při užívání Goji se uvolňují látky, které mají vliv na libido. Kustovnice čínská tedy může působit i jako afrodiziakum.

Velký význam ale Goji účinky nesou v léčbě či zlepšení onemocnění lupenka, jejíž tvorbu a rozvoj mohou omezit jako u většiny kožních onemocnění. Goji ale dokonce může podpořit i nejdůležitější z vašich smyslů, jelikož posiluje zrak a dokáže vnést harmonii do podrážděných či nemocných očí a zároveň také zrak může zlepšit, jelikož účinky Goji kladou velký důraz na ostrost vidění.

Vzhledem k tomu, že Kustovnice čínská Goji obsahuje neutuchající množství tělu prospěšných vitamínů, při dlouhodobém užívání je vám fyzická i psychická vitalita v podstatě zaručena.

Co Kustovnice čínská Goji obsahuje?

Goji obsahuje velké množství vitamínů, zejména B1 a B2, dále také vitamín C, důležité betakaroteny a aminokyseliny včetně jejich nezbytných esencí. Dále také vlastní velké množství stopových prvků, mezi které můžeme zařadit vápník, zinek, železo a selen. Goji dokonce obsahuje i zdraví prospěšné a ojedinělé polysacharidy.

Jaké jsou účinky Goji neboli Kustovnice čínské?

Vzhledem k tomu, že se jedná o vysoce přírodní látky, si můžeme dovolit konzumaci Goji skutečně ve velkém množství, neboť je zdraví extrémně prospěšná a její užívání se obejde bez možných vedlejších negativních účinků. Nemusíte Goji do těla dostávat pomocí pilulí, které slouží jako jeden z doplňků stravu, ale bez problému si můžeme sehnat její směs, kterou pak můžeme pít v podobě vývarů anebo čajů. Nejoblíbenější forma konzumace Goji je ale v podobě jejich plodů. Bobule Goji můžete degustovat jak čerstvé, tak sušené. Většina lidí si větší množství nasype do misky a chřoupe jej k svačině anebo když je chytne ,,mlsná“.  Vzhledem k sladké chuti Kustovnice čínské Goji vám bobule určitě zachutnají. Přejeme vám dobrou chuť!

A tak neváhejte a ochutnejte! Goji si můžete objednat zde: http://www.cinske-zbozi.cz/online-prodej/category/product/30-posileni-imunity/2981-kustovnice-cinska-goji-vyber-plodu-500-g

Tradiční čínská medicína v Praze: www.cinsky-lekar.cz